שירותי הדברה

פנוי דירה זה לא משחק! בחרו נכון – המרכז לפינוי דירות!

שירותי הדברההם מופיעים להם בכל מקום אשר משדר הזנחה, והורסים כל חלקה טובה בו. הם נכנסים לתוך המזון, משמידים את הרהיטים, וחשוב לא פחות – גורמים לפאניקה אצל כל מי שנתקל בהם. הכוונה, כמובן, היא אל כל אותם חרקים ומקקים אשר מצטברים להם בבית אשר אינו מתוחזק כהלכה. ותאמינו או לא, זה מתקשר גם לפינויי דירה.

כחברה אשר חורטת על דגלה מצוינות בתחומי הפינוי השונים, הרי שאנחנו נותנים תשומת לב מירבית גם לרגע שאחרי הפינוי. הרגע בו צריך לחזור להתגורר בבית, ונדרש להחזיר אותו "למוטב". בין השירותים החשובים שאנו מציעים, בהקשר הזה, ניתן למנות הדברה מסוגים שונים.

על הקשר שבין ריבוי פריטים להזנחה

לא קשה לחשוב מדוע מזיקים שונים יופיעו להם דווקא בדירות אשר זקוקות לפינוי פריטים מתוכן באופן מיידי. הם מוצאים להם "מחסה" בין כל הפריטים, נמשכים לעובש ולריקבון אשר בוודאי עלול להופיע בהם עם הזמן, כמו גם לכמויות המזון שעשויות להיערם בבתים מסוג זה. מעבר לכך, דירות אשר בהן פריטים מרובים יהיו לא פעם בדירות אשר לא בהכרח שומרים בהן על הארגון והסדר הנדרשים: חשבו, למשל, על דירות המתקבלות בירושה, או כאלה המאפיינות אספנים "כפייתיים" של חפצים.

יש להדגיש כי בדומה לבעלי חיים אחרים, גם מקקים מסוגים שונים נוטים לנכס לעצמם "טריטוריה". גם כאשר הפריטים אשר הביאו אותם מלכתחילה לדירה מפונים להם, המקקים יישארו בה, תוך שהם מסכנים את בריאותו של כל מי שבא במגע איתם. ואגב, הימצאות המזיקים גם עלולה להשפיע על השכנים, או אנשים המתגוררים בקרבת מקום.

על כל פנים, גם לאחר שמפונים הפריטים מדירה מסוימת, מתחיל שלב אחר, משמעותי לא פחות: החזרתה למצב שבו ניתן יהיה להתגורר בה. נדרש לבצע לא מעט פעולות, כשאחת המרכזיות שבהן היא, כאמור, הדברת הדירה מהמזיקים. החדשות הטובות הן שכאשר אתם פונים אלינו, אתם יכולים להסיר מלבכם את הדאגה הזו.

כך זה מתבצע

כפי שכבר ציינו, אנחנו מציעים מגוון שירותים נלווים, אשר משלימים יחדיו את תמונת הפינוי. מטבע הדברים, הדברת הדירה היא אחת הפעולות האחרונות שנדרש לבצע בהליך זה. קודמות לה מספר פעולות מרכזיות: ראשית, אנשינו נפגשים עם בעל הבית, נותנים טיפים לפינוי דירה וממיינים יחדיו את כל הפריטים שיש לפנות. מוחלט מה עושים עם כל אחד מהם. כך, בעוד חלקם יישארו בדירה, אחרים יועברו לאתרי ההטמנה הקיימים כיום בישראל, או לחילופין יימכרו או יינתנו לנזקקים.

לאחר מכן, מתחיל שלב הפינוי בפועל. אנחנו, באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם וכוח אדם מיומן, נעמיס את כל הפריטים שאין בהם צורך למשאית, ומשם ליעדם החדש. כאשר הדירה כבר ריקה, מתחילות כל אותן פעולות שנועדו להחזיר אותה למצב ראוי, ובכלל זה הדברה. הדברה זו נעשית באמצעות החומרים האיכותיים ביותר אשר קיימים כיום בשוק. הם יעילים ביותר, ולא מסכנים את דיירי הבניין בשום שלב. קיימות גם הדברות אקולוגיות מחומרים טבעיים בלבד שהן ידידותיות במיוחד לסביבה.

בתיאום מראש, הכל אפשרי

את ההדברה אתם יכולים להזמין בכל מקרה למעשה, אם כי היא תתאים במיוחד לדירות מוזנחות או ישנות, באופן יחסי. תוספת התשלום עליה אינה משמעותית כלל, ובכל המקרים שווה את הטרחה. ואגב, במקרים מסוימים אנו מאפשרים לבצע את ההדברה ללא כל תוספת תשלום מצדכם, כחלק אינטגרלי מהעסקה, או בתמורה לפריטים שגם כך אין לכם צורך בהם.

רק באמצעות הקפדה על כל השלבים האלה ניתן להבטיח כי פינוי הדירה אכן ייעשה על הצד הטוב ביותר, ותרוויחו נכס "חדש" למעשה, אשר בו לא ניתן למצוא ולו מקק אחד לרפואה. לא תאמינו מה זה יעשה לביטחון שלכם.

שירותי הדברה
שמעון מנחם
שמעון מנחם

שמעון מנחם, מנהל ומייסד המרכז לפינוי דירות. חברתנו מתמחה בשירותי פינוי דירה במגוון המצבים השונים ומציעה פתרונות בהתאמה אישית, המאפשרים לבצע פינוי דירה בצורה הנוחה, היעילה והמתאימה ביותר עבורכם.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!