קניית ירושה

פנוי דירה זה לא משחק! בחרו נכון – המרכז לפינוי דירות!

קונה ירושותלא מכבר, נפטר אדם הקרוב לכם מאד, הותיר אתכם עם זכרונות ולא מעט כאב. אולם, עם כל הצער שבדבר, אתם יודעים שעליכם לחזור לשגרה במהרה. גיליתם כי הוא הוריש לכם לא מעט פריטים.

אתם עוברים עליהם: לחלקם נמצא שימוש במהרה, בעוד אין לכם ולו מושג קלוש מה תעשו עם היתר. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה.

כחלק מתחומי הפעילות שלנו כחברה מובילה לפינוי דירות, אנו יכולים לסייע לכם בתחום של קניית ירושות ולסייע לכם להיפרד מהחפצים בכבוד.

המשמעות של קניית ירושה

מהי, אם כן, המשמעות של קניית ירושה? כדי להבהיר את הנקודה, העלו בראשכם תרחיש בו אתם מקבלים לא מעט פריטים בירושה, ואין לכם צורך ממשי ברובם. במצב כזה, ברור כי תהיו מעוניינים במספר דברים. ראשית, להיפרד מהחפצים האלה כמה שיותר מהר. שנית, ולא פחות חשוב, לקבל תמורה מסוימת עבורם.

אנחנו, כאמור, מציעים לכם את האפשרות למכור לנו את הפריטים האלה, הן כחלק מהליך פינוי הדירה מתכולתה והן באופן נפרד. נעניק לכם עבור כל פריט ופריט את התמורה הראויה לו ביותר. כמו כן, תוכלו להיות בטוחים כי הוא אכן יקבל את השימוש הראוי לו ביותר, בין אם מכירה, תיקון או תרומה לצדקה.

ואגב, אתם לא חייבים לדרוש כסף עבור הפריטים הללו. בתמורה לירושה, הרי שבמקרים מסוימים נוכל לבצע עבורכם פינוי דירה בחינם, או לחילופין להעניק לכם עבורו שלל שירותים נלווים (ניקיון, הדברה וכו').

אנחנו קונים הכול

מיותר לציין כי המומחים שלנו, מעצם תפקידו, יכולים להעריך את ערכו וחשיבותו של כל פריט ופריט. כך, רשימת הפריטים שאנחנו עשויים לרכוש מכם מרשימה בכל קנה מידה: כלי כסף, מכשירי חשמל, אוספים ישנים, ספרים, מטבעות, חפצי נוי, יצירות אומנות, רהיטים – והרשימה עוד ארוכה.

באותו אופן, אנחנו רוכשים גם פריטים שאינם תקינים, ובכל גודל. ברשותנו אמצעי הרמה ושינוע מתקדמים, שמאפשרים לנו לקחת, למעשה, כל דבר בו אתם כבר לא מעוניינים.

הליך מסודר

בשונה ממקרי מכירה פרטיים של העזבונות השונים, אנחנו מקפידים על ביצוע עסקה "על פי הספר", מבחינה בירוקרטית ומשפטית כאחד. לאחר שאתם מציגים לנו מסמך כי מעיד שאתם אכן בעליהם של הפריטים כיום, נחתם עמכם חוזה מסודר, המפרט את כל הפריטים הנכנסים לתמונה, שווי העסקה וכן הלאה. כך, קטנים הסיכויים לאי הבנות לאורך הדרך.

קניית ירושה וכול הסידורים – עלינו

מיותר לציין ששירות קניית ירושה חוסך מכם לא מעט זמן ומאמצים. אנחנו מבצעים פעולות שלא בהכרח הייתם שמחים לבצע: פנייה למומחה על מנת שיערך את שוויו של כל פריט ופריט, פרסום דבר המכירה באמצעים השונים העומדים לרשותכם (עיתון, אינטרנט וכו'), פגישה עם כל קונה וקונה פוטנציאלי, משא ומתן, וכן הלאה.

תחת זאת, כשאנו קונים מכם את הפריטים שאתם לא זקוקים להם מהירושה, אתם מקבלים עבורם הרבה יותר מתמורה כספית נאה בהחלט, על פי שווים המוערך. ה"מכירה" מתבצעת בזמן אחד, כאשר ביתר הפעולות לא תצטרכו לקחת ולו חלק מינימלי.

הקושי הרגשי שבתהליך

כאן כבר אפשר להבין כי התהליך כאן אינו פשוט כלל, בעיקר מבחינה רגשית בנושא של קניית ירושה. ברור כי לכל פריט שכזה עשויה להיות משמעות רגשית כלשהי עבורכם, היות והוא היה שייך לאדם שאהבתם מאד. זהו לא סתם חפץ, ולכל אחד מהם יש בוודאי סיפור מרתק משלו, ואולי אפילו כמה זכרונות קסומים.

אנשינו מודעים למורכבות שעלולה להיות לתהליך עבור רבים מכם. לכן, כשאנחנו מגיעים לפגישת ההיכרות, ולכל אורך התהליך, אנחנו מעניקים את מלוא תשומת הלב, ומבצעים את התהליך באופן הרגיש והראוי ביותר.

קונה ירושות
שמעון מנחם
שמעון מנחם

שמעון מנחם, מנהל ומייסד המרכז לפינוי דירות. חברתנו מתמחה בשירותי פינוי דירה במגוון המצבים השונים ומציעה פתרונות בהתאמה אישית, המאפשרים לבצע פינוי דירה בצורה הנוחה, היעילה והמתאימה ביותר עבורכם.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!