פינוי ירושות

פנוי דירה זה לא משחק! בחרו נכון – המרכז לפינוי דירות!

פינוי ירושותמותו של אדום הקרוב לנו אינו דבר נעים אף פעם. יחד עם כל הזיכרונות והרגעים הקסומים, אנחנו בהחלט עשויים למצוא את עצמנו במצב בו הוא מוריש לנו חפצים רבים, לעיתים אפילו דירה שלמה. עם כל הכבוד לערך הרגשי של כל אותם פריטים, לפעמים קשה למצוא לכולם שימוש.

במצב כזה, יש פתרון מרכזי אחד, והוא שימוש בחברה המציעה פינוי ירושות ועזבונות. את השירות החשוב הזה, ועוד רבים אחרים, אנחנו מעניקים לך.

הצד המורכב של פינוי ירושות

ירושה עשויה לכלול בתוכה אינספור פריטים. רבים נזכרים ברגע הזה שהם מגיעים לבית שהורש להם, ומגלים בתוכו בגדים, חפצים, רהיטים ישנים, מכשירי חשמל – והרשימה עוד ארוכה. הבעיה היא שחלק ניכר מאלה לא מוצא לרוב כל שימוש. לכן, במידה ורוצים לעבור ולהתגורר בבית הלכה למעשה, נדרש לפנות ממנו את כל מה שלא נחוץ עוד.

זוהי, כמובן, אינה משימה קלה כלל. כל אותם פריטים נצברו על ידי האדם המנוח במהלך חייו, ולכן לכל אחד מהם יהיה ערך סנטימנטלי של ממש עבור יורשיו. אולם, כאשר המטרה היא לעבור להתגורר בבית אותו הוא הוריש, או לחילופין כשמעוניינים למכור אותו לאדם אחר, פינוי הוא האפשרות היחידה למעשה.

ההיבט הטכני של פינוי ירושות

פינוי ירושות הוא אחד ההיבטים המורכבים בעבודתה של כל חברה המתמחה בפינוי דירות, ואנחנו לא יוצאים מכלל זה. כשלב ראשון בהליך, יבוצע מיון של הפריטים על פי סוגם או ייעודם. למשל, ברור כי דינם של רהיטים אינו דומה לזה של הבגדים, ושלעיתים נדרש לבצע את הירושה על פי צוואה כתובה מראש. בסוף התהליך תעמוד רשימה מפורטת של כל פריט ופריט, ויוכל להתחיל שלב הפינוי בפועל (לעיתים כעבור מספר ימים).

השלב הבא הוא ביצוע כל פעולות ההכנה לקראת פינוי ירושות. פירוק ארונות או רהיטים כבדים, למשל, מהווה חלק חיוני שמקל על התהליך בעשרות מונים. אלה נעשים תוך דאגה מתמדת לכל פריט ופריט, כך שאין לחשוש כי יאונה לאחד מהם דבר מה.

ירושה, תרומה או הטמנה?

כאשר מפנים את כל הפריטים, יש לתת את הדעת, כאמור, על ייעודם. מגוון האפשרויות כאן רחב בכל קנה מידה: ניתן לחלק אותם בין כלל היורשים, למסור אותם כתרומה לנזקקים או לחילופין להשליכם לאחד מאתרי האשפה המורשים כיום בישראל. הליך זה נעשה, מיותר לציין, בתיאום מלא עם היורשים, והרצונות שלהם מהווים עבורנו את המשתנה החשוב ביותר.

יש לזכור כי הפינוי שאנו מציעים עשוי בהחלט לכלול בתוכו גם שלל שירותים משלימים, שתכליתם הכנת הדירה למגורים, הלכה למעשה. בין פעולות חשובות אלה, אפשר למנות את ניקוי הדירה, חיטוייה מפני מזיקים שונים שאולי הספיקו להצטבר בה, צביעת קירות, ארגון חדרי הבית וכן הלאה. את שירותים אלה ניתן להזמין מראש, ובכך להקל עוד יותר על ההליך כולו.

חשוב לא פחות: הצד הרגשי

בשונה אולי מסוגים אחרים של פינויים, כשאנחנו מדברים על פינוי ירושות, ברור לנו כי מטען רגשי כבד מלווה אל זה הפיזי. עקב כך, הרי שאנשינו נותנים את הדגש כל העת על מתן יחס מסביר פנים לכל לקוח ולקוח, והתחשבות אך ורק בצרכים וברצונות שלו. אנחנו משמשים אוזן קשבת לכל צורך או בקשה.

פינוי ירושות
שמעון מנחם
שמעון מנחם

שמעון מנחם, מנהל ומייסד המרכז לפינוי דירות. חברתנו מתמחה בשירותי פינוי דירה במגוון המצבים השונים ומציעה פתרונות בהתאמה אישית, המאפשרים לבצע פינוי דירה בצורה הנוחה, היעילה והמתאימה ביותר עבורכם.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!