פינוי רהיטים

פנוי דירה זה לא משחק! בחרו נכון – המרכז לפינוי דירות!

פינוי רהיטיםמעבר דירה הוא רגע מרגש, אך גם כזה הכולל בתוכו לא מעט הכנות. במקרים רבים, זוהי גם הזדמנות לחדש את תכולת הבית, כשחלק מרכזי בכך לוקחים הרהיטים למיניהם. כך, כאשר אנו דואגים לרכוש מערכת ריהוט חדשה לבית החדש, אנו עומדים בפני אתגר מהותי: מה לעשות עם כל הרהיטים הישנים, שאיננו צריכים עוד?

ובכן, במצב כזה הפתרון המומלץ הוא פינוי רהיטים מהדירה. למרבה המזל, כאשר אתם פונים אלינו לביצוע משימה זו, הרי שאתם מתקרבים עד מאד לעבר השלמת המשימה בהצלחה.

המצבים בהם נדרש פינוי רהיטים

כפי שכבר אמרנו, מעבר לדירה חדשה הוא הזדמנות מצויינת לעשות סדר ברהיטים, ולפנות את כל מה שנחשב כבר לישן. אולם, יש לזכור כי פינוי רהיטים אפשרי גם במספר מצבים אחרים. חשבו, למשל, על דירות שלמות המתקבלות בירושה, בהן חלק ניכר מהרהיטים כבר ישן, שחוק או מט ליפול. כשזה קורה, ברור כי על מנת לעבור להתגורר בדירה, או לחילופין למכור אותה, רצוי לפנות קודם כל את כל מה שאינו רצוי בה עוד.

יש לזכור כי רהיטים ישנים טומנים בחובם לא מעט היבטים שליליים, כך שפינויים מהווה גם צעד תברואתי של ממש. הם נוטים למשוך אליהם מזיקים מכל סוג, אשר מסכנים את הבריאות של כל מי שמתגורר בבית. באותה מידה, הרי שהצטברות אבק על גבם היא בעיה נוספת שיש לקחת בחשבון. הם הופכים את האווירה בבית לנעימה הרבה פחות, משפיעה לרעה על מצבינו הבריאותי ואף עלולים לעורר אלרגיות אצל הרגישים שבינינו.

למה פינוי רהיטים נחשב מורכב?

פינוי רהיטים, אפילו כאלה המוגדרים כ"רגילים", אינו המשימה הפשוטה ביותר שתעשו בחייכם, שלא לדבר על רהיטים גדולים וכבדים, ואפשר למצוא לכך מספר סיבות. ראשית, הרי שנדרש ידע מקצועי נרחב בפירוק הרהיטים. אפילו כאשר אין המדובר הוא במערכת הריהוט הגדולה ביותר שניתן למצוא, על מנת להפוך את התהליך לפשוט הרבה יותר (וגם כשמעוניינים שהרהיטים יעברו בדלת או במעלית), נדרש גורם מקצועי שיפרק את הרהיטים לרכיביהם – ואנחנו נסייע לכם בכך.

קושי מהותי נובע מהפינוי עצמו. פינוי רהיטים יכול להיות כרוך בשברים, שריטות וכדומה. אם אתם חושבים על להוריד את כל הרהיטים למדרכה הסמוכה לבניין, טעות לפניכם. דעו לכם כי המדובר הוא, פעמים רבות, בעבירה על החוק, שעלולה לגרור קנס כספי שאינו נמוך כלל. תחת זאת, נדרש להעביר את הרהיטים לאתרי הטמנה מורשים, משימה שיהיה לכם קשה מאד לבצע בכוחות עצמכם. במילים אחרות מעבר לפינוי עצמו, אנחנו גם מציעים שירותי העברתו למקומות הראויים לכך, וחוסכים זמן ומאמצים רבים מצדכם.

לכל רהיט גורל שונה

כאשר אנחנו מדברים על פינוי רהיטים, ברור כי מספר עצום של משתנים נכנס לתמונה. למעשה, כל רהיט מהווה עולם ומלואו, עם היסטוריה משלו, ולעיתים – גם שימושים עתידיים אחרים. ואכן, אין זה מובן מאליו כי אכן תרצו להשליך את כל הרהיטים לאתרי ההטמנה השונים. תחת זאת, מכירתם לחנויות לממכר פריטים מיד שניה או תרומתם לנזקקים, למשל, מהווים פתרון לגיטימי בהחלט.

המשמעות של כך עבורכם היא אחת, חשוב שתחליטו מה אתם מעוניינים לעשות עם כל פריט ופריט. במסגרת השירות שלנו, ניתן לעשות זאת באופן הפשוט ביותר. אנחנו נגיע אליכם לפגישת היכרות מוקדמת, במהלכה נעבור אתכם על הפריטים השונים. תוכלו להתייעץ איתנו בנושא, כך שבסוף הפגישה תהיה באמתחתנו כבר רשימה מלאה של הרהיטים הרבים שיש לפנות, ותכנון מה לעשות עם כל אחד מהם.

בנוסף על כך, הרי שפינוי הרהיטים על ידינו ייעשה באמצעות ציוד ההרמה והשינוע המתקדם ביותר שיש, וכן כוח אדם מנוסה ואיכותי. אלו יבטיחו כי הדרך של הרהיטים להגשמת יעדם החדש תהיה מהירה ויעילה הרבה יותר, דבר שממנו יוצאים נשכרים כולם.

פינוי רהיטים
שמעון מנחם
שמעון מנחם

שמעון מנחם, מנהל ומייסד המרכז לפינוי דירות. חברתנו מתמחה בשירותי פינוי דירה במגוון המצבים השונים ומציעה פתרונות בהתאמה אישית, המאפשרים לבצע פינוי דירה בצורה הנוחה, היעילה והמתאימה ביותר עבורכם.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!