פינוי ספרים

פנוי דירה זה לא משחק! בחרו נכון – המרכז לפינוי דירות!

פינוי ספריםהם שימשו אתכם שנים. בעזרתם העברתם אינספור שעות של הנאה, כשאתם בכל פעם נשאבים לתוך עולם קסום אחר. הבעיה היא שמאז חלף פרק זמן ארוך ביותר. כיום, הספרים הם חבוטים, מצהיבים, ובעיקר- סביר מאד שלא תשתמשו בהם יותר. זו הנקודה בה אתם חושבים על השלכתם לפח מיחזור הנייר הקרוב.

היות וספר מהווה דבר שימושי יקר, זה לא בהכרח הדבר הטוב ביותר שיש לעשות איתו. אנחנו נוכל לסייע לכם להבין להיכן בדיוק ראוי להעביר כל ספר, וכן לבצע את ההליך בפועל. כי אתם מבינים, פינוי ספרים מהווה כיום עולם ומלואו, ונחשב לסוגיה מרתקת מאד בעולם הפינוי.

מי צריך פינוי ספרים?

ספרים הם אחד האוצרות החשובים ביותר שכל אחד מאיתנו מחזיק בביתו. ועדיין, יש מצבים בהם לספרים רבים בבית אין שימוש, או לחילופין חסר מקום. כאשר הספרייה כבר מתמלאת לה, וכשערמת ספרים מונחת לה בפינת החדר, ייתכן מאד כי אתם זקוקים למציאת פתרון פינוי ספרים ראוי לספרים האלה.

ייתכן כי בנקודה זו אתם שואלים את עצמכם מדוע בכלל צריך את כל זה: למה פשוט לא לרדת לחדר האשפה, בו בוודאי יש גם פח למיחזור נייר, ולהשליך אליו את הספרים? ובכן, העובדות בשטח מראות כי הדבר לא אפשרי תמיד. חישבו על חובבי ספרים או אוצרים למיניהם, שמחזיקים מאות ספרים. ברור כי גיחות הולכות וחוזרות לפח האשפה הביתי הקטן לא תהיינה יעילות.

מה שחשוב לא פחות, הוא שלספרים האלה יכול בהחלט להימצא שימוש יעיל הרבה יותר. ספר הוא כמו יין: הוא מעולם לא מאבד מערכו. ספרים, ברמה הכללית, רחוקים מלהיות מוגדרים כפסולת, ולעולם לא יהיו כזו. בין אם המדובר הוא בספרי עיון או פרוזה, במילונים או אנציקלופדיות, בספרים מתורגמים או מקוריים – בכל מקום ניתן למצוא קהל קוראים צמא אליהם. כך, אפשר להעביר את הספרים לספריות הציבוריות, למשל, להציע אותם למכירה, או לחילופין להעניק אותם כתרומה לנזקקים.

המקרה המיוחד של הירושה

מצב אחר בו אנו נדרשים לפנות ספרים מתייחס לאותם מקרים עצובים בהם אנחנו מקבלים אותם בירושה מאדם אהוב. כך, כאשר הוא מוריש לנו את החדר שלו, שמצטיין בספרייה עמוסת כותרים, אנחנו לא בהכרח יודעים מהיכן להתחיל. מצב זה הופך למעט מורכב יותר עבורנו, מאחר ולחלק מהספרים עשוי להיות ערך רגשי של ממש עבורנו.

במקרה זה, ברור כי אנחנו צריכים פתרון רגיש ויעיל בו זמנית, ובעיקר – גורם מקצועי אשר יסייע לנו לבצע את הליכי המינוי והפינוי. החדשות הטובות הן שאנחנו כאן בשבילכם.

המשמעות: פינוי ספרים הוא אופציה מומלצת בהחלט

אנו, כחברה המתמחה בפינוי דירות מכל סוג, מתייחסים בכובד ראש גם למשימה המאתגרת של פינוי ספרים. ברמה הכללית, אנחנו מלווים אתכם לכל אורך התהליך הזה, שמתברר לא פעם כמורכב הרבה יותר מאשר על הנייר (תרתי משמע).

אנחנו נגיע לביתכם, נאסוף את כל הספרים ונעזור לכם למיין אותם – למשל, על פי נושאים, קטגוריות, הייעוד שלהם וכן הלאה. משימות אלה מצריכות זמן וסבלנות רבים, ולכן העזרה שלנו נתפסת לרוב כחיונית.

שימור והעברה

בהמשך לכך, אנחנו נבצע את המלאכה החשובה של ניקוי האבק מהספרים, עטיפתם ואריזתם בתוך ארגזים מיוחדים. משם, ובהתאם ל"ייעוד" של כל ספר וספר, נעביר אותם למקומות המתאימים להם ביותר, כך שאדם אחר יוכל בוודאי ליהנות מהיתרונות הגלומים בהם. כאשר ברור כי לספר לא יימצא עוד שימוש-  למשל, עקב העובדה שהוא בלוי ובלתי קריא – נעביר אותו לאתרי האשפה המורשים כיום לקלוט סוג כזה של פסולת.

פינוי ספרים
שמעון מנחם
שמעון מנחם

שמעון מנחם, מנהל ומייסד המרכז לפינוי דירות. חברתנו מתמחה בשירותי פינוי דירה במגוון המצבים השונים ומציעה פתרונות בהתאמה אישית, המאפשרים לבצע פינוי דירה בצורה הנוחה, היעילה והמתאימה ביותר עבורכם.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!