פינוי מקלטים

פנוי דירה זה לא משחק! בחרו נכון – המרכז לפינוי דירות!

פינוי מקלטיםאנחנו מנסים להדחיק את זה כמה שיותר, אבל העובדה היא שבחודשים הקרובים זה עלול לקרות – שוב. הרגע שבו תישמע האזעקה, ותגרום לכולנו לרוץ בבהלה לעבר המרחב המוגן. מה שייתכן מאד שעלול להיות לנו לרועץ הוא העובדה שהמקלט שלנו רחוק מלהתאים לכמויות גדולות של אנשים, פשוט מכיוון שהוא עמוס באינספור פריטים. וכשהמקלט שלנו הופך למעשה למחסן, הפתרון הכמעט יחידי הוא פינוי מקלטים.

ותאמינו או לא, זה יכול להציל חיים.

חשיבותו של פינוי מקלטים (פנוי)

ייתכן מאד כי בבית שלכם אין מקלט. אחרי הכול, אם אתם מתגוררים בבית שנבנה בשנים האחרונות, סביר שעומד לכם בדירה חדר ממ"ד, "המקלט הפרטי" שלכם. אולם, עבור ישראלים רבים אחרים, שמתגוררים בבית כבר מספר שנים, המקלט המסורתי עומד לרשותם, ומשמש את כל דיירי הבניין.

הנחיות מדינת ישראל, עוד מימיה הראשונים של מדינת ישראל (1951, ליתר דיוק), דורשות מכל בעלי הבתים באשר הם לדאוג שהמקלטים שלהם יהיו ראויים לקלוט אנשים. במילים אחרות: יש להוציא מהם את כל המיטלטלין, הרהיטים חסרי השימוש, האופניים ושאר חפצים שבכוחם למלא את מלוא נפח החדר, על מנת שבעת הצורך יוכלו לשמש להגנה.

מקלט עמוס מהווה עבירה על החוק ומחייב פינוי מקלט

אם כן, אפשר לראות שבכוחו של מקלט ראוי להציל חיים במקרה חירום, פשוטו כמשמעו. אם טיעון זה לא משכנע מספיק, הרי שגם תקנות המדינה השונות נכנסות כאן לתמונה. כך, הרי שאחזקת מקלט שאינו כשיר להכניס אליו דיירים נחשבת לעבירה על החוק, שאחת מהשלכותיה היא קנס כספי לא מבוטל כנגד דיירי הבניין. כמו כן, עלולה הרשות המקומית האמורה להגיש כתב אישום שתכליתו עבירה על חוק ההתגוננות האזרחית.

"אי אחזקה תקינה של מקלט", קוראים לזה בעגה החוקתית. ואכן, פקחי הרשויות המקומיות השונות מסיירים להם בין המקלטים בעיר, בוחנים בדיוק אילו מהם עמוסים לעייפה בפריטים, ודורשים פינוי מקלט מיידי שלהם. וכדי לרוקן אותם מתכולתו, נדרש, כמעט תמיד, שירות פינוי מקלטים מקצועי.

כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה.

ההנחה: מרבית הפריטים במקלט המצוי לא צריכים להיות שם

הנקודה המרכזית שיש להבהיר היא שמרבית הפריטים במקלט עמוס מצוי לא בהכרח יהיו נחוצים- אחרת, כמובן, היה נמצא להם מקום באחת הדירות שבבניין kamagra jelly uk. הבעיה האחרת היא שלרוב לא יידעו הדיירים מה לעשות עם כל מה שמוחזק במקלט שלהם.

וכאן בדיוק נמצא הפתרון שאנחנו מציעים בתור חברת פינוי מקלטים ודירות, והוא העברת תכולת המקלט, בהנחה שאין בו צורך, למקומות הטמנה מורשים. נקודה זו חשובה, אגב, היות ועל פי חוקי מדינת ישראל לא ניתן פשוט להשליך את תכולת המקלט העצומה הזו לפח האשפה הסמוך לבניין.

כך זה מתבצע

הליך פינוי מקלט שאנחנו מציעים כולל מספר שלבים. ראשית, בתיאום עם הדיירים, נבין בדיוק לאילו פריטים אין צורך כלל, ונעזור לכם למצוא שימוש לאחרים: תרומות, מכירות וכן הלאה. לאחר מכן, מתחיל שלב הפינוי בפועל, שמתבצע בצורה המהירה ביותר האפשרית. אנשינו יעמיסו את החפצים על גבי משאית, אשר תעשה את דרכה לאחד מאתרי הטמנת הפסולת בישראל, או לאחד היעדים שהוזכרו. לבסוף, נעשות שלל פעולות שמטרתן להחזיר את המקלט לרמות הניקיון והאחזקה הדרושות ממנו.

כמו כן, ברשותנו כל הציוד הנדרש לביצוע פינויים מורכבים יותר, וכוח אדם מקצועי המנוסה בפינויים מכל סוג. כל אלה משלימים יחדיו את המשוואה, כך שכעבור פרק זמן קצר ביותר המקלט שלכם כבר יוכל לחזור ולבצע את תכליתו. במצב כזה, כשהמקלט ריק מפריטים ומסוגל להכניס אליו את כל הדיירים בעת הצורך, כל שנותר לכם לקוות הוא שלא תצטרכו להיכנס אליו כלל.

פינוי מקלטים
Picture of שמעון מנחם
שמעון מנחם

שמעון מנחם, מנהל ומייסד המרכז לפינוי דירות. חברתנו מתמחה בשירותי פינוי דירה במגוון המצבים השונים ומציעה פתרונות בהתאמה אישית, המאפשרים לבצע פינוי דירה בצורה הנוחה, היעילה והמתאימה ביותר עבורכם.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!