המרכז לפינוי דירה

קיבלתם דירה בירושה? עוזבים את הבית אחרי שנים ארוכות של מגורים? עומדים בפני מעבר דירה ומכירה של הנכס? פינוי דירה והשירותים הנלווים הם בדיוק מה שאתם צריכים.

חייגו במהירות  072-3341183 או השאירו פרטים בטופס המצורף

שירותי פינוי דירה

פינוי דירה הינו הגדרה רחבה למגוון רחב של שירותים, המיועדים לענות על הצרכים של אילו המעוניינים לפנות את דירתם, להיפרד מתכולתה או להתמודד עם דירה שנתקבלה בירושה. בין השירותים הנכללים תחת מטריית "פינוי דירה" תוכלו להזמין:

פינוי דירה לפני מעבר לדיור מוגן

פינוי דירה לפני שיפוץ

פינוי אגרנות כפייתית

כל השירותים מוענקים על ידי צוות אנשי מקצוע מיומן, המצוייד במיטב הציוד הטכנולוגי ומאפשר לכם לסיים את תהליך פינוי הדירה בקלות ובמהירות.

מה כולל תהליך פינוי הדירה?

בתחילה, חשוב להחליט יחד עמכם על עתידם של החפצים השונים, באפשרותנו לסייע לכם לתרום את החפצים הלא רצויים לנזקקים וארגוני צדקה או לחלופין לפנות את הפסולת לאתרי ההטמנה המורשים באזורכם.

לאחר שהתקבלה ההחלטה אודות כל החפצים, נתאם יום פינוי שיתאים לכם וכן יאפשר לכם לעשות את הפינוי בהתאם לחוקי העזר העירוניים ותקנות הרעש.

ביום הפינוי נגיע אליכם ונבצע את הפינוי במהירות וביעילות, במקרים מסויימים אף ניתן ליהנות מפינוי דירה בחינם, זאת בתמורה למסירת תכולת הדירה לידינו.

במידה ותרצו, לאחר פינוי הדירה נוכל להעניק לכם את מגוון השירותים הנלווים, הכוללים בין היתר ניקוי הדירה, חיטוי יסודי, צביעת קירות והדברה.

למה דווקא אנחנו?

פינוי דירה דורש מיומנות, ניסיון ורגישות, ההולמים את המעמד המיוחד – צוות אנשי המקצוע שלנו ניחנו בכל אלו ויותר, וישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה, דאגה ובעיה מתחילת תכנון הפינוי ועד תום התהליך.

לאנשי המקצוע שלנו ניסיון רב בתחום, המאפשר לכם להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, במחירים הנוחים ביותר ולהעניק לכם שקט נפשי בתהליך המייגע.

אצלנו אין ספק, תהליך פינוי הדירה איננו רק הפרנסה שלנו, אלא יכול בהחלט להיות רגע קשה ומלא רגשות מעורבים עבורכם. אנשי המקצוע של החברה ניחנו ברגישות הדרושה על מנת לסייע לכם להיפרד מהחפצים בכבוד ולהותיר אתכם בדרך להשלמה.

נשמח להעניק לכם שירות אדיב ומקצועי בכל חלקי הארץ, בין היתר בצפון הארץ, במרכז, בשפלה ובשרון.

מאמרים אחרונים

wallpaper

שלב אחר שלב לפינוי דירה והחלפת טפטים

פינוי דירה והחלפת טפטים יכולים להיות משימות מרתקות, אך בעזרת גישה נכונה ותכנון קפדני ניתן לבצע אותן בהצלחה. במדריך המקיף הזה, ניקח אתכם בתהליך שלב אחר שלב של פינוי בטוח מהדירה והחלפת הטפט. בין אם אתה בעל בית או דייר, הוראות אלה יסייעו לך לנווט ביעילות בהליכים אלה.

לקריאת המאמר »
glass door

פינוי דירות ושינוי מרחב המחיה שלך

מחפשים לחדש את מרחב המגורים שלכם? אחד השלבים הראשונים בשינוי הדירה שלך הוא פינוי. פינוי פריטים מיותרים לא רק יוצר סביבה מאורגנת ומרווחת יותר אלא גם מאפשר הזדמנויות חדשות לשלב עבודות זכוכית מהממות. במדריך המקיף הזה, נחקור את תהליך פינוי הדירה וכיצד תוכלו לשלב בצורה חלקה אלמנטים מזכוכית בחלל המגורים המחודש שלכם.

לקריאת המאמר »
חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!