פינוי תוכלת בלהבים

פנוי דירה זה לא משחק! בחרו נכון – המרכז לפינוי דירות!

הוא שירות שניתן על ידי חברות מקצועיות שונות במקרים בהם יש צורך לפנות תכולה של חלל מסוים. יכולים להיות גורמים שונים שיובילו לפינוי תכולה של דירה. מהו פינוי תכולה בלהבים? המאמר הבא הוא בשבילכם.

מהו פינוי תכולה בלהבים?

קיימים מקרים רבים בהם יש צורך לפנות תכולה של דירות. זה יכול להיות בעקבות מגוון סיבות שונות כמו לדוגמא רכישת דירה חדשה כאשר בעל הדירה הקודם לא פינה את תכולת הדירה. במקרים רבים, יהיה מדובר בדירה ישנה ומוזנחת, כך שמעבר לפינוי הדירה יהיה צורך בניקוי שלה.

פינוי תכולה של דירה הוא משימה לא פשוטה כלל שעלולה לקחת זמן רב ולהצריך השקעה רבה ומאמץ רב. ישנן חברות המעניקות שירותי פינוי תכולה בלהבים. מדובר בחברות מקצועיות.

מתי יש לבצע פינוי תכולה בלהבים?

ישנם מגוון מקרים שונים בהם מתבצע פינוי תכולה של דירה. ריכזנו לכם את המקרים הנפוצים ביותר.

 1. בעת מעבר דירה
  כאשר עוברים דירה, ממיינים את החפצים השונים שרוצים להעביר. בדרך כלל במהלך המיון יימצאו חפצים מיותרים רבים שאין צורך להעביר לדירה החדשה. במצב כזה, ניתן להיעזר בשירות פינוי תכולה בלהבים. כך ניתן לפנות את כל החפצים שאין צורך לקחת לדירה החדשה. שירות פינוי תכולה רלוונטי במיוחד כאשר המעבר מתבצע למדינה אחרת ויש קושי בהעברת החפצים השונים ויש צורך להיפטר מהם.
 2. דירות של נפטרים
  כאשר אדם נפטר, יש לפנות את הדירה שלו. בדרך כלל, כאשר מפנים דירה של נפטר, שומרים מעט חפצים אשר יש להם ערך סנטימנטלי עבור היורש. אך את יתר החפצים יש לפנות מהדירה. אלה יכולים להיות חפצים רבים וכבדים במיוחד, אלה יכולים להיות חפצים רעועים וישנים עם חלודה ואף יכולים להיות מקרים בהם הקירות יהיו בעלי עובש וטחב. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא שבעת פינוי תכולת דירה של נפטר, הפינוי יכול להיות בעל נטל רגשי כבד וליורשים יהיה קשה לבצע את הפינוי לבד. לכן, ניתן להיעזר באנשי מקצוע ולהזמין שירותי פינוי תכולה בלהבים.
 3. אגרנים כפייתיים
  אגרנות כפייתית היא תופעה די נרחבת ולא פשוטה כלל. תופעה זו למעשה כוללת אסיפה ואגירה של חפצים רבים. בדרך כלל האגרנים הכפייתיים יאגרו את החפצים השונים בבתים שלהם. כתוצאה מכך, הדירות של האגרנים מתמלאות עד אפס מקום. כאשר רוצים לפנות דירה של אגרנים מדובר במשימה מאתגרת במיוחד שמצריכה סיוע של שירותי פינוי תכולה. פינוי תכולת דירה של אגרנים הוא תהליך מורכב מאוד המצריך שיתוף פעולה עם האגרן וכבוד מצד מפני הדירה.
  יש לקחת בחשבון שיכולים להיות חפצים שעלולים להוות סכנה בריאותית. כמו כן, לאחר פינוי תכולת הדירה יש לסדר אותה על מנת שתהיה ראויה למגורים.
 4. חפצים לתרומה
  ישנם מקרים בהם בעלי דירות מעוניינים לתרום חפצים שונים. אלה יכולים להיות רהיטים, בגדים, מכשירי חשמל ומגוון חפצים שנמצאים במצב טוב וראויים לשימוש. לעתים מדובר בחפצים רבים ובצורך למיין ולסדר. במקרים אלה, ניתן להיעזר בשירותי פינוי תכולה בלהבים. החפצים שיפונו ילכו לתרומה עבור משפחות נזקקות או מבנים ציבוריים כמו בתי חולים, בתי ילדים, בתי אבות וכדומה.
 5. בית עסק שנסגר
  לנהל עסק זה לא דבר פשוט בכלל. על פי הנתונים, כ-70% מהעסקים הקטנים נסגרים כשנתיים לאחר פתיחתם. לכן במקרים רבים, ישנם עסקים שמפסיקים את פעולתם מסיבות שונות וצריכים שירותי פינוי תכולה. בדרך כלל יהיה מדובר בציוד משרדי אך ישנם מקרים בהם יש צורך בפינוי תכולה של חנות או מפעל ואז היקף העבודה נרחב במיוחד.
 6. חללים שאינם למטרת מגורים
  ישנם מקרים בהם יש צורך לפנות חללים שאינם משמשים למגורים. אלה יכולים להיות חללים כמו מחסנים, או מקלטים של בניינים משותפים לדוגמא. חללים אלה פעמים רבות משמשים לאחסון של חפצים רבים שנצברים בחלל עד שהוא מתמלא לחלוטין, לפעמים ללא סיבה. כאשר החלל מתמלא יש צורך בפינויו ולכן יש להיעזר בשירותי פינוי תכולה בלהבים. לאחר הפינוי יהיה ניתן להשתמש בחלל כהלכה.

כיצד מתבצע פינוי תכולה בלהבים?

פינוי תכולה בלהבים מתבצע על ידי חברות מקצועיות. כאשר תפנו לחברה מקצועית לצורך פינוי תכולה בלהבים, יגיע קודם כל נציג לנכס הנדרש לפינוי. הנציג שיגיע יעריך את היקף העבודה הנדרש, את מטרת הפינוי ויבין את תוכנית הפינוי הנדרשת. לאחר מכן, תקבלו הצעת מחיר המתאימה להיקף העבודה הנדרש.
השלב הבא הוא בשלב המיון והארגון לפני הפינוי בפועל. בשלב זה, יש למיין את הפרטים המיועדים לפינוי ולסדר אותם לפי תוכנית הפינוי הצפויה. תוכנית הפינוי צריכה להיות מפורטת על מנת שלא יהיה בלבול בנוגע לחפצים המיועדים לפינוי ולחפצים המיועדים להישאר. בנוסף לפינוי החפצים השונים, תוכנית הפינוי תכלול גם את היעד של החפצים ואת האמצעים דרכם יפונו לדוגמא על ידי מכולות, מנופים וכדומה.

יש לשים לב שבמידה ומדובר בדירה נטושה היא עלולה להיות מסוכנת למגורים ואף מסוכנת לבריאות ולכן חשוב מאוד להתייחס לכך ברצינות ולטפל בדירה כזאת כנדרש.

כמה עולה פינוי תכולה בלהבים?

המחיר לפינוי תכולה בלהבים הוא לא חד משמעי והוא משתנה ומושפע מגורמים שונים כמו מורכבות הפינוי, גודל הדירה, כמות החפצים, דרכי גישה אל הדירה, היקף הציוד, המרחק בין הדירה לאתר הפסולת ועוד. כמו כן במקרים מסוימים הלקוח מוסיף גם שירותי ניקוי או צביעה שמעלים את המחיר. ישנם מקרים בהם חברת הפינוי מוצאת חפצים בעלי ערך כספי שיכולים לכסות חלק מהפינוי או את כולו ואף ליצור רווחים.

שימו לב כי במקרים בהם מוטלים קנסות כספיים בגין השלכת פסולת במקומות אסורים, החברה שביצעה את הפינוי תשלם את הקנס. כמו כן יש להוסיף סעיף שמחייב את החברה לעמוד בלוח הזמנים או שהמחיר ירד.

Picture of שמעון מנחם
שמעון מנחם

שמעון מנחם, מנהל ומייסד המרכז לפינוי דירות. חברתנו מתמחה בשירותי פינוי דירה במגוון המצבים השונים ומציעה פתרונות בהתאמה אישית, המאפשרים לבצע פינוי דירה בצורה הנוחה, היעילה והמתאימה ביותר עבורכם.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!