מצאתם מחסנית דיו בתהליך פינוי דירה? אל תזרקו!

פנוי דירה זה לא משחק! בחרו נכון – המרכז לפינוי דירות!

מחסניות דיוזה קורה בהרבה מאוד בתים בישראל. במהלך ניקיון וסידור של הבית, או אפילו באופן מקרי, מבחינים פתאום במחסניות דיו. בדיקה קצרה מראה שמדובר במחסניות ריקות, כך שאין טעם להכניס אותן לתוך המדפסת.

אם חשבתם שהברירה היחידה שלכם במצבים אלה היא למצוא את פח האשפה הקרוב, דעו לכם שזו טעות. מבחינה אקולוגית, מדובר במוצרים שאינם מתכלים כך שהם מהווים פסולת סביבתית, ואשר הליך הייצור שלהם כולל שימוש במשאבים חשובים.

מה שחשוב לא פחות, בהקשר הנוכחי, הוא שלמחסניות דיו ריקות יש כיום שימושים – וזה גם יכול לחסוך לכם כספים. הנה מספר שימושים שכדאי לחשוב עליהם.

מילוי מחדש

חנויות רבות הפועלות בשדה המשחק של ההדפסה מציעות שירות של מילוי מחסניות דיו קיימות בדיו. יש לציין שמדובר בפעולה שאפשר לנסות לעשות גם באופן עצמאי, אבל יש שימליצו להימנע מכך בשל המורכבות הקיימת בחלק מהמקרים, או בגלל החשש שדבר מה בתהליך ישתבש (למשל אובדן דיו או דליפה).

כך או כך אתם תגלו שהעלות של מילוי דיו במחסנית קיימת נמוכה משמעותית מאשר רכישת מחסנית דיו חדשה, גם כאשר מדובר באותה כמות של דיו בפועל. הסיבה היא שברכישת מוצר חדש, אתם למעשה משלמים על המחסנית הפיזית אחוז מסוים מהמחיר.

במילים אחרות: מילוי מחדש של המחסנית יכול לחסוך לכם עשרות אחוזים מהמחיר, כך שבחישוב שנתי מדובר בעלויות משמעותיות שחשוב לתת עליהן את הדעת: הסכום הנחסך יכול להגיע גם לאלפי שקלים. במיוחד כאשר מראש משתמשים במדפסת סביב השעון, כמו שקורה למשל בבתי עסק הזקוקים להדפסות כחלק מההתנהלות השוטפת שלהם.

מכירה

יש מקרים בהם אין צורך להשתמש במחסנית או למלא אותה מחדש, תהיה הסיבה לכך אשר תהיה. גם במקרה הזה, חדר האשפה צריך להיות המקום האחרון בו תבקרו. יש חברות שפועלות בתחום אשר ישמחו לרכוש מכם את המוצרים הריקים, על מנת למצוא להם שימוש: שליחה למיחזור, העברת המחסנית למיכל ייעודי, מילוי מחדש בדיו כפי שהסברנו מעלה וכן הלאה.

מבחינה כלכלית, הצעד הזה יכול לכלול בתוכו פוטנציאל לרווח מסוים – החברה תשמח לשלם לכם עבור המחסנית. כמובן שאתם לא צפויים להתעשר מהמכירה של הדיו, אבל גם סכום של כמה עשרות שקלים עבור מוצר שכבר אין לכם שימוש בו הוא יפה מאוד.

מי שרוצה למקסם את הרווח שלו יוכל לבצע השוואה בין מספר גורמים, כדי לראות מי מהם יוכל לספק לו את ההצעה המשתלמת ביותר עבור המוצר שבידו. בדיקה פשוטה באינטרנט, או לכל היותר בשיחת טלפון קצרה, יכולה להסיר עבורכם חלק ניכר מסימני השאלה. חברת ראש דיו תשמח לספק לך ולעסק שלך ראשי דיו וטונרים איכותיים ולענות על כל שאלה בנושא.

אם מוסיפים לאפשרויות הרווח הכלכלי את התמורות שמקבלת הסביבה – בעיקר מניעת שימוש במשאבים מתכלים והקטנת הזיהום הסביבתי – מבינים מדוע כן מומלץ לחשוב על אחד הכיוונים שתיארנו כאן.

מחסניות דיו
שמעון מנחם
שמעון מנחם

שמעון מנחם, מנהל ומייסד המרכז לפינוי דירות. חברתנו מתמחה בשירותי פינוי דירה במגוון המצבים השונים ומציעה פתרונות בהתאמה אישית, המאפשרים לבצע פינוי דירה בצורה הנוחה, היעילה והמתאימה ביותר עבורכם.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!