אודות

פינוי דירה הינו שירות חיוני העונה על הצורך לפנות תכולת דירה במלואה. השירות נדרש במגוון רחב של מצבים וביניהם פטירת קרוב משפחה, מעבר לבית אבות או דיור מוגן, קבלת דירה בירושה, מעבר לחו"ל ועוד.

 חברתנו מתמחה בשירותי פינוי דירה במגוון המצבים השונים ומציעה שלל פתרונות תפורים אישית, המאפשרים לכם לבצע את פינוי הדירה בצורה הנוחה, היעילה והמתאימה ביותר עבורכם.

 פינוי דירה כולל לא אחת התעסקות מייגעת עם כמויות גדולות של חפצים ורהיטים, שרובם לא רצויים או נחוצים לכם. מסיבה זו חברתנו מציעה מעמידה לרשותכם אנשי מקצוע מיומנים שיסייעו לכם לעשות סדר בבלאגן, בקלות ובמהירות.

 במקרים רבים מדובר בתהליך רגשי לא פשוט, בעיקר כשמדובר בפטירת קרוב משפחה או פינוי דירה של אגרן כפייתי. לחברתנו ניסיון רב בתחום ואנו מציעים שירותי פינוי דירה עם הרגישות הדרושה, על מנת להבטיח כי התהליך יתבצע באופן יעיל, תוך התחשבות בקשיים הרגשיים הנלווים.

 חשוב לזכור, כי פינוי דירה איננו הליך של הובלת החפצים מחוץ לדירה בלבד, אלא מדובר בעבודה בתנאים שעלולים להיות מזיקים לבריאות (לכלוך, אבק, מזיקים וכדומה) ועל כן לא מומלץ להתחיל את התהליך לבד.

 כמו כן, על מנת לסלק את החפצים והפסולת באופן חוקי ותקין, יש לפנותם לאתרי פסולת ייעודיים ובצורה מסודרת – חברתנו מציעה שירותי פינוי דירה בכל הארץ ומבטיחה כי החפצים שנזרקים יפונו לאתרי הפסולת המורשים.

 בנוסף, על מנת להעניק מענה מלא לכל צורכי פינוי הדירה חברתנו מציעה מגוון שירותים משלימים:

  • פינוי דירה לצדקה – תוך התייעצות איתכם, בחירת החפצים שיתרמו לצדקה והחלטה על הארגונים שיקבלו את החפצים.
  • מכירת תכולת דירה – סיוע וייעוץ בנוגע לאפשרויות מכירת תכולת הדירה או חפצים נפרדים מהתכולה.
  • פינוי דירה בחינם – בתמורה לתכולת הדירה, אותה נמכור אנו לטובת כיסוי הוצאותינו ונתרום לצדקה את החפצים המתאימים.
  • ניקיון הדירה, הדברת מזיקים וצביעה – על מנת להשאיר את הדירה כחדשה לאחר תהליך הפינוי, לצורך מכירה, השכרה או אכלוס מחדש.

שמעון מנחם

שמעון מנחם פינוי דירותהוא הוגה ומייסד המרכז לפינוי הדירות. מנחם הוא בעל ניסיון עתיק בתחום, זאת כאשר הוא נחשב בעיני רבים לאחד מפורצי הדרך בארץ בתחום פינוי הדירות. החברה שלנו בראשותו של מנחם, מציעה פתרונות מגוונים עבור כל מי שמתמודד עם פינוי של נכס כלשהו, בשל כל סיבה שהיא. אז אם אתם צריכים לעבור דירה ולא יודעים מאיפה להתחיל, פנו למרכז שלנו ותוכלו לחסוך זמן יקר ולייעל את התהליך בכמה שלבים. תוכלו גם להשאיר את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם.

אצלנו תמצאו את כל השירותים והפתרונות הדרושים על מנת לבצע תהליך פינוי דירה מא' ועד ת', בצורה מהירה, יעילה ומשתלמת, שתאפשר לכם לסיים את התהליך ללא כאב ראש וללא מתחים מיותרים.

חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!